Bizim İçin Ne Dediler?

SMC GAYRİMENKUL SABAHATTİN KARAYİĞİT
Elit Ajans ailesi olarak yeni kurmuş olduğumuz Smc Gayrimenkul firmamıza ait tüm kurumsal kimlik tasarımlarımı, promosyon ürünlerimi, matbaa ve matbuu evraklarımı tasarımdan baskıya ve teslimata kadar en kalifiye şekilde teslim ettiğiniz için teşekkür ederiz. Başarılarınızın devamını dilerim.


ZEYNEL ÖZDİKER İNŞAAT FATİH ÖZDİKER
Değerli elit ajans çalışanları, sizinle yıllardır çalışmış olduğumuz firmamıza ait tasarımlardan, birlikte yapmış olduğumuz fotoğraf çekiminden, 360derece sanal tura, şantiye tabelasından, kataloga ,broşüre, el ilanına , organizasyonlarımız için sağladığınız fikirlere ve iş birliğine teşekkür ediyoruz. Bu iş birliğinizin kendi sektörümüzde bize ayrıcalıklı bir konum sağladığını biliyoruz. Bu yüzden gönül rahatlığıyla farklı sektörlerde çalıştığımız firmalara sizi önermekten mutluluk duyuyoruz.


OVA ÇEYİZ MAĞAZALARI BİLAL KÖK
Reklam danışmanlığımı yapan firmanıza öncelikle teşekkür ediyorum. Yedi adet çok katlı mağazalarımızın tüm reklam ihtiyaçlarını büyük küçük iş ayrımı yapmadan, en özverili şekilde yapıyorsunuz. Ayrıca şahsıma özel siyasi kimlik danışmanlığını ve reklam materyallerimi yaratıcı bir konsept ile hazırlayıp tarafıma sunuyorsunuz. Sizinle çalışmak bundan sonraki yapacağımız işlerle beraber işletmemizi daha iyiye götüreceği inancını bizde yarattığınız için Aydın Gürz ‘e ve vasıtasıyla tüm elit ajans ailesine sevgi ve saygılarımı sunuyorum.


AKDENİZ DUŞ KAHRAMAN OSMAN BAŞARAN
6 yıl önce kurmuş olduğum firmamın bugüne kadar tüm reklam ve tanıtım çalışmalarında hep birlikte hareket ettik. Mersin’e dağıtmış olduğunuz kent rehberlerinde firmamı ön plana alarak, firmamı tanıtmamda ve kısa sürede var olan müşteri potansiyeline ulaşmamı sağladınız. Ayrıca yapmış olduğunuz kurumsal web sitesi tasarımı ve sosyal medya tanıtımları sayesinde ülke geneli birçok bölgede bayilikler oluşturdum. Bize vermiş olduğunuz hizmetten ötürü teşekkür eder, başarılarınızın devamını dileriz.


YASEMİN GRUP FERDİ TOSUNLAR
Yasemin çay bahçeleri ve grubunda bulunan Garden, Hill, Hokah, Merada işletmelerinin gerek fotoğraf çekimi, gerek tasarım, gerek video hazırlama ve gerektiğinde imalat, baskı ve montaj aşamalarında yürütmüş olduğunuz; fikir tasarım ve uygulamadaki çözüm üreten süreçlerden dolayı teşekkür ederim. Bizlere sunmuş olduğunuz yenilikler, farklılıklar ve yaratıcı çözümlerle bizleri her zaman şaşırtmayı başardınız. Vermiş olduğunuz hizmetten dolayı saygılar sunar başarılar dileriz.


TPD GRUP SOLİ CENTER GAFFUR AYYILDIZ
İşletme bünyemde bulunan inşaat, tarım, turizm, hafriyat ve alışveriş merkezi mağaza ofis ve dükkanlarımızda her daim yenilikçi, çözüm üreten ve kaliteyi en uygun fiyata bizlere ulaştıran çözüm ortağı firmamız oldunuz. Bundan sonrası içinde her zaman sizlerle çalışmaktan mutluluk duyarız. Hizmetlerinizden faydalanmak isteyen yeni firmalara da içtenlikle tavsiye ederiz.


RİZZO CONSEPT MOBİLYA BÜLENT KABAKAŞ
Sayın Aydın Gürz ve ekibi olarak elit ajans ailesi ;
Şu ana kadar sizden almış olduğum fuar organizasyonlarında, tanıtım stantları ve yönlendirmeler ; dağıtım noktasında katalog, broşür ve el ilanları ; autdoor reklamlarında totem tabela ve yelken bayrak çalışmalarında her zaman, zamanında ve teknik özellikleri en kaliteli şekilde teslim ettiniz. Elit Ajans olarak Mersin bölgesinde verdiğiniz üstün hizmet kaliteniz , müşteri odaklı, yaratıcı ve profesyonel çalışma anlayışınız bunlara ek olarak yenilikleri ve teknolojiyi yakından takip etmeniz sizi kısa zamanda bu sektörün önde gelen markalarından biri yaptı. Teşekkür eder, birlikte çalışarak başarılarınızın devamını dilerim .

"çok yoğunum, işlerden zaman kalmıyor, toplantım var, vaktim yok diyorsanız bırakın sosyal medyanızı biz yönetelim.."