Organizasyon

Organizasyon

Marka Kent Mersin Dergisi’nin bu yıl ikincisi Marvista Ana Sponsorluğunda Marehan Confection Center’da düzenlenecek olan Mersin Altın Palmiye Ödülleri’ne yurt içi ve yurt dışından birçok önemli konuk katılacak.

Organizasyon Komitesi Başkanlığını Mersinli ünlü şair, yazar Mehmet Coşkundeniz’in yaptığı ikinci Mersin Altın Palmiye Ödülleri Töreni sinema, sanat, kültür, spor, basın ve televizyon dünyasının devlerini Mersin’de buluşturacak. Milan Teknik Direktörü ünlü Hollandalı futbol adamı Clarence Seedorf, ünlü Alman sinema oyuncusu Wilma Elles organizasyonun uluslararası onur konukları olacak.

Organizasyon hakkında bilgi veren organizatör Nedim Delibaş, “Elit Ajans ve NDM Ajans organizasyonunda gerçekleştirdiğimiz bir organizasyon. Adana Altın Koza ve Antalya Altın Portakal ödüllerinden sonra Mersin için Akdeniz’de bir organizasyon hayalimizdi. Allah’a şükürler olsun Mersin’e daha ikinci yılında uluslararası bir organizasyon kazandırdık. TRT Haber’in 24 Nisan 2015 Saat 21.00’de canlı yayınlayacağı organizasyona başta ana sponsorumuz Marvista’nın yönetim kurulu başkanı Fırat Bulut ve tertip komitesi başkanı Mehmet Coşkundeniz olmak üzere tüm emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

"çok yoğunum, işlerden zaman kalmıyor, toplantım var, vaktim yok diyorsanız bırakın sosyal medyanızı biz yönetelim.."