Web Tasarım

Web Tasarım

Web Tasarım Dünyayı giderek küçülten web ortamında sesinizi duyurabilmek için, etkili bir web sayfasına ihtiyacınız var. Her gün binlerce web sayfası yayına geçiyor ve bunların çok küçük bir yüzdesi, sürekli işler, ziyaret edilir bir biçimde hayatını sürdürüyor. Diyelim ki harika bir web sayfanız var. Tasarımınız doğru, içeriğiniz güçlü! Bu da yetmiyor, bu tasarım ve içeriğin periyodik olarak güncellenmesi, yenilenmesi ve müşterilerin yeni ziyaretlerine hazır olması gerekiyor.

Trafiği ve sunduğunuz hizmetlere duyulan ilgiyi artırabilmek için, web sayfanızı hemen her gün gelişmesi gereken bir platform olarak görmelisiniz. Elit Ajans İnternet ekibi olarak, müşterilerimizin ihtiyacı olan web sitesi tasarımlarını, kurumsal kimliklerine ve vizyonlarına en uygun şekilde üretmek, güncellemek ve gerekli danışmanlık hizmetini sunmak konusunda uzmanız. Geliştirdiğimiz kolay yönetim paneliyle gerektiğinde müşterilerimizin kendi sayfalarına da aynı kolaylıkla müdahale edebilmelerini sağlıyoruz.

Web Sayfası Tasarım, Uygulama Ve Yönetimi Şıklığın en önemli kurallarından biri sadeliktir. İçinde bulunduğumuz dijital çağda, iyi hazırlanmış bir web sitesine sahip olmak, arama motorlarında iyi bir yer edinilmesiyle birlikte potansiyel müşterileri geliştirmek için en iyi pazarlama ve reklam kanalıdır. Başarıyla hazırlanmış, doğru strateji ve sadelik ile hazırlanmış bir web sitesi ait olduğu firmaya birçok iş noktası sağlayabilir. Çekici ve çarpıcı bir web sitesi olması bu işlerin iyi yapılmış olduğu anlamına gelmez.

İyi bir web sitesi en başta okunabilir ve yazılanı ziyaretçiye aktarabiliyor olmalıdır. Ait olduğu firmanın kurumsal kimliğini eksiksiz yansıtması gerekir. Bunun yanı sıra tek bir kişinin hazırladığı bir web tasarım hiç bir zaman iyi tasarım değildir. Tasarım ve yazılım ekip işidir, tek bir kişi hem tasarım, hem yazılım, hem metin editörü, hem de sizin kompozisyonunuz geliştirmek için Sloganlar üretemez. Üretebilse de ortaya çıkan iş ve etki kuvvetli ihtimalle vasat ötesine geçemez. Mükemmel bir web sitesi senfoni gibidir, onun tüm orkestra ile birlikte çalışması ve uyum son derece önemlidir. Bizler ekip olarak web sitelerini oluşturmaktayız. Tasarımcılarımız sadece grafiksel bölümleri hazırlarken yazılımcı web sitesinin veri tabanı altyapısını hazırlar.

Bu süreçte metin editörümüz müşterimizden gelen metinleri en iyi hale getirip kullanım için hazırlamakta, proje yöneticimiz ise Sloganlar oluşturup gerekli kontroller sağlandıktan sonra sitenizin mümkün olan en kısa zamanda hatasız tesliminin gerçekleşmesi için çalışmaktadır.

Web sitenizi tasarlarken aşağıdaki etapları sizinle paylaşır fikirlerinizi alırız.
a. Web sitenizi takip edecek muhtemel izleyici kitlesi belirlendikten sonra tasarım ekibimiz web sitenizin tamamlandığında nasıl görüneceği ile ilgili bir yada ilkinden çok farklı olmayan bir çalışma hazırlar. Bu çalışmayı web ortamında beğeni ve yorumlarınız için tarafınıza sunar. Bu çalışma dümdüz bir resim dosyasında değil sizin en azından bir sayfayı görebileceğiniz şekilde olucaktır. Bu zaman sürecinde metin editörümüz ve proje yönetmenimiz en etkileyici slogan ve metinler üzerinde yoğunlaşırlar.
b. Demo görüntüleri üzerinden sizin beğeniniz, fikriniz bizimle aynı yöne doğru ise, bu çoğunlukla da böyledir sonrasında tasarımın kodlanması için yazılım ekibine devredilir.
c. Yazılım bölümü işini tamamladıktan sonra, site ve varsa yönetim panelinin işlevsel likleri test edilmeye başlanır. Bu süre içinde gerekli hosting kontrolleri, güncelleme konularında yazılımın tutarlılığı test edilir.
d. En sonunda siteniz internet dünyasına girmek için hazır.
e. Web siteniz tamamlandıktan sonrada bizi her aradığınızda yanı başınızda bulabileceksiniz, bu aşamanın yukarıdaki saydıklarımızdan en önemlisi olduğunun bilincindeyiz !

Çağımızda iki işbirlikçi firma için en önemli sayılabilecek referansların biri şüphesiz etkili bir web sayfasıdır. Bu nedenle sahibi olduğunuz web sitesi firmanızı karanlıkta gösteren bir ışık gibidir. Bu ışığın rengi, gücü ve parlaklığı kusursuz ve çeşitli şüphelere yer vermeyecek kadar mükemmel olmalıdır.

Web siteleri ilk günkü mükemmeliyetlerinin devam edebilmesi, büyüsünü yitirmemesi için sürekli olarak güncelleme ve bakıma ihtiyaç duymaktadır. Web sitesi ihtiyaçlarınıza bünyemizde bulunan ve konusunda uzman tasarımcılardan kurulu olan departmanımızla günümüzün trend ve ihtiyaçlarına yönelik çağdaş ve dinamik web sitelerini tasarlamakta, sonrasında verdiğimiz destek ile güncel ve bakımlı tutmaktayız. Web tasarım ve uygulama servislerimizde; Sürekli güncel ve bakımlı tutabilmek için, sitenize özel yönetim paneli ve etkileşim uygulamaları; Arama motorlarında artan başarım grafikleri için altyapı çalışmaları; Aylık ya da yıllık anlaşmalar ile sitenizin sürekli olarak tarafımızdan güncellenmesi; Yarattığımız sayfaların teknolojik altyapısının sürekli izlenmesi ve alışverişl sitelerinizde eksiksiz güvenlik;

Etkili bir iletişim için site ziyaretçileriniz ile aranızdan oluşan sanal bağın kuvvetlenmesi; Firmanıza özel gerçekten bir ruha sahip sloganların ne şekilde oluşabileceği Sosyal platformlar ( Facebook, Twitter vs ) için ilgi çekici ve ilişkileri güçlendirme stratejileri geliştirmek ile birlikte bunları en etkili kullanmak konularında hizmet vermekteyiz. Elit Ajans web sitesi yapmanın yanı sıra, müşterisi ile yakın diyalog kurarak tüm süreçte danışmanlık veren, yönlendirme yapan ve müşterisinin sonuçtan maksimum faydayı elde etmesini hedefleyen bir çözüm ortağıdır. Müşteri kitlemiz, nitelik ve kalite açısından sorunsuz hizmet almak isteyen kişi ve kurumlardan oluşur.

"çok yoğunum, işlerden zaman kalmıyor, toplantım var, vaktim yok diyorsanız bırakın sosyal medyanızı biz yönetelim.."